7238 Akvarell
Såld: 150 kr
Såldes den 20 maj 2024 -
5104 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 20 november 2023 -
4071 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 25 maj 2020
9239 Akvarell
Björn Blomberg (1925-2003), signerad. 25x28 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 8 oktober 2018 -
5182 Akvarell
Björn Blomberg (1925-2003), Kust, 25x30
Såld: 600 kr
Såldes den 13 februari 2017